Elektryczny transport pneumatyczny do przenoszenia drobnych  frakcji

Urządzenia stosowane w transporcie pneumatycznym wytwarzają podciśnienie przy pomocy mocnego, jednofazowego silnika lub przy użyciu mocnych turbin bocznokanałowych (do 15 kW), które idealnie nadają się do transportu ciężkich materiałów na duże odległości. Korpus maszyny produkowany jest w średnicach 280 lub 420mm, w zależności od: ilości transportowanego materiału, cykli załadunku / rozładunku linii produkcyjnej oraz od przestrzeni dostępnej na instalację urządzenia. Wkłady filtracyjne są czyszczone przy pomocy automatycznych systemów wydmuchowych, które są wykonane z poliestru dopuszczonego do kontaktu z żywnością lub ze stali nierdzewnej - w zależności od wielkości frakcji i rodzaju transportowanego materiału. Różne typy systemów rozładunku umożliwiają całkowity, szybki i skuteczny rozładunek transportowanego materiału. Istnieje możliwość wyboru wielu opcji budowy i automatyzacji dla każdego modelu przenośnika, dzięki czemu każde urządzenie można dostosować do maszyny klienta i do konkretnych jego potrzeb. Instalacja systemu jest szybka i łatwa, dzięki kolorowym i wstępnie okablowanym rurom.

Transport proszków, granulek i ciał stałych - krótkie odległości

Niezwykle kompaktowe jednofazowe przenośniki do wydajnego transportu suchych i lekkich proszków na krótkie odległości. Najlepsza relacja ceny do możliwości z całej gamy produktów.

Transport proszków, granulek i ciał stałych - długie odległości

Jednofazowe lub trójfazowe przenośniki do transportu proszków i granulatów na duże odległości. Jednostki te mogą być idealnie dostosowane do potrzeb klienta, dzięki modułowości komponentów: oddzielne lub zintegrowane jednostki ssące, które można zawsze rozbudować w późniejszym czasie, bez konieczności wymiany całego przenośnika pneumatycznego. Istnieje wiele opcji konstrukcyjnych dla całkowitej integracji systemu z maszynami klienta, dostosowanymi do konkretnych jego potrzeb. Transport najwyższej jakości.


 

Poproś o darmową wycenę:

+