Odkurzacze  przemysłowe.

Odkurzacze przemysłowe są podstawą działalności firmy Delfin od ponad 30 lat. Tworzymy odkurzacze, które są w stanie zaspokoić każdą potrzebę sprzątania czy konserwacji w dowolnym z sektorów przemysłu.
Każdy odkurzacz przemysłowy został zaprojektowany z myślą o określonym celu; dzięki swoim cechom nadaje się do zbierania każdego rodzaju pyłu, ciał stałych czy cieczy. Właściwa konfiguracja odkurzacza zależy od potrzebnej mocy ssącej oraz ilości i rodzaju usuwanego materiału: specjalne odkurzacze przemysłowe do drobnego pyłu, odkurzacze do pyłu budowlanego, odkurzacze do oddzielania oleju i wiórów, odkurzacze do toksycznych lub niebezpiecznych proszków... Wszystkie oferują konkretne rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających aplikacji przemysłowych.
Odkurzacze przemysłowe firmy Delfin są najlepszym rozwiązaniem do usuwania kurzu i / lub odpadów produkcyjnych z dowolnego środowiska pracy, zapewniając maksymalną wydajność i bezpieczeństwo w każdym obszarze produkcyjnym. Dzięki filtracji HEPA i dodatkowym certyfikowanym komponentom odkurzacze przemysłowe Atex zapewniają najwyższy poziom czystości i ochrony nawet w obszarach zagrożonych wybuchem.

Nasza szerka gama odkurzaczy przemysłowych.

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla swoich potrzeb

Three phase industrial vacuum cleaners

THREE PHASE
INDUSTRIAL VACUUM CLEANERS

for heavy and continuous duty applications

Single phase industrial vacuum cleaner for dust and liquids

SINGLE PHASE
INDUSTRIAL VACUUM CLEANERS

for cleaning duties and common applications

Industrial vacuum for fine or toxic dust

INDUSTRIAL VACUUMS FOR
FINE AND TOXIC DUST

for safe suction of hazardous dust

Industrial compressed air vacuum cleaners

INDUSTRIAL COMPRESSED AIR VACUUM CLEANER

with powerful Venturi suction units

Atex certified industrial vacuum cleaners

ATEX CERTIFIED INDUSTRIAL VACUUM CLEANER

for use in potentially explosive atmospheres

Industrial vacuum oil and chips recovery

OIL AND CHIPS
INDUSTRIAL VACUUM CLEANER

for recovery and reuse of lubricants from machine tools

Industrial vacuum cleaner pharmaceutical industry clean room

INDUSTRIAL VACUUM CLEANER FOR PHARMA, FOOD AND CLEAN ROOM

engineered to avoid contamination in production lines and to guarantee maximum hygiene

Industrial vacuum cleaners for scraps on board of machineries and packaging

VACUUM CLEANERS FOR OEM, PACKAGING AND PRODUCTION LINES

for suction of scraps and wastes from packaging and production lines

Importance of filtration

FILTRACJA: TARCZA OCHRONNA ODKURZACZA

Każdy rodzaj pyłu czy materiału ma inne właściwości, więc każdy odkurzacz przemysłowy powinien być wyposażony w odpowiednie filtry oraz systemy ich oczyszczania, właściwie dobrane do zbieranego materiału. Filtry pozwalają utrzymać maksymalną wydajność ssania i wychwytują zbierany pył, dzięki czemu powietrze uwalniane do środowiska nie stanowi zagrożenia dla zdrowia operatora. System skutecznego czyszczenia filtra jest kluczowym elementem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze odkurzacza.
Firma Delfin wyposaża swoje odkurzacze w najlepsze filtry dostępne na rynku (z certyfikową filtracją HEPA) oraz ręczne, półautomatyczne lub automatyczne systemy czyszczenia filtrów, które zapewniają maksymalną wydajność i skuteczność filtracji w każdej sytuacji.

Industrial vacuum for safety

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Standardowe odkurzacze stosowane w obszarach, w których istnieje ryzyko powstania wybuchu z powodu gazów lub łatwopalnych pyłów, mogą doprowadzić do powstawania szkód a nawet wybuchu.
Odkurzacze przemysłowe Atex eliminują to ryzyko, ponieważ zostały specjalnie zaprojektowane, tak by zapobiegać powstawaniu źródła zapłonu oraz zostały wyposażone w certyfikowane komponenty, dzięki czemu nadają się do stosowania w obszarach ryzyka.

Saving industrial vacuum cleaner

OSZCZĘDNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ

Odkurzacze przemysłowe są najlepszym rozwiązaniem by zapewnić maksymalną wydajność i efektywność. Zastosowanie odkurzacza znacznie skraca czas potrzebny na sprzątanie w porównaniu do metod alternatywnych, a w wielu przypadkach pozwala na ponowne użycie zebranych materiałów lub płynów (takich jak oleje do obrabiarek), zapewniając znaczną oszczędność kosztów.

Poproś o darmową wycenę:

+