Przenośniki pneumatyczne do transportu gęstych materiałów: pyłu, granulatów i ciał stałych

Przenośniki pneumatyczne wytwarzają podciśnienie za pomocą zwężek Venturiego zasilanych sprężonym powietrzem. To rozwiązanie jest idealne do transportu ciężkich materiałów na duże odległości w środowiskach, w których dostępne są duże ilości sprężonego powietrza. Korpus maszyny jest oferowany w średnicy 280mm lub 420 mm, w zależności od ilości transportowanego materiału, cykli załadunku / rozładunku linii produkcyjnej oraz wymiarów przestrzeni dostępnej do zainstalowania urządzenia. Kartridżowe, poliestrowe wkłady filtracyjne są czyszczone za pomocą automatycznego systemu przedmuchiwania oraz są dopuszczone do kontaktu z żywnością.
Różne warianty systemów rozładunku pozwalają na całkowity, szybki i efektywny rozładunek transportowanego materiału. Dla każdego modelu przenośnika istnieje możliwość wyboru wielu opcji budowy i automatyzacji, dzięki czemu każde urządzenie może być dostosowane do maszyn w zakładzie klienta oraz do jego specyficznych potrzeb. Montaż systemu jest szybki i łatwy dzięki kolorowym i wstępnie oprzewodowanym rurom. 

Przenośniki proszków, granulatów i ciał stałych - krótkie odległości

Niezwykle kompaktowe przenośniki przeznaczone do wydajnego transportu suchych i lekkich proszków na krótkie odległości. Transport tym modelem przenośnika zapewnia najlepszy stosunek ceny do możliwości.

Przenośniki proszków, granulatów i ciał stałych - długie odległości

Przenośniki pneumatyczne przeznaczone do transportu na duże odległości proszków i granulatów. Jednostki te mogą być idealnie dostosowane do potrzeb klienta, dzięki modułowości komponentów: oddzielne lub zintegrowane jednostki ssące, które można później rozbudować, bez konieczności wymiany całego przenośnika pneumatycznego. Istnieje wiele opcji konstrukcyjnych zapewniających całkowitą integrację przenośników z maszynami w zakładzie klienta i dostosowanych do jego konkretnych potrzeb. Urządzenia zapewniają transport pneumatyczny na najwyższym poziomie.

Poproś o darmową wycenę:

+