Odkurzacze przemysłowe dla przemsyłu spożywczego, farmaceutycznego oraz do pomieszczeń czystych

Maksymalny poziom higieny i brak zanieczyszczenia środowiska pracy. Odkurzacze przemysłowe do stosowania w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym muszą zapewniać absolutne standardy higieny. Filtry HEPA/ULPA, konstrukcja ze stali nierdzewnej, pełne uziemienie, ale także antystatyczne akcesoria ze stali nierdzewnej przystosowane do kontaktu z żywnością czy do zbierania materiałów w wysokich temperaturach. Certyfikacja ATEX zapewnia kolejny poziom ochrony i bezpieczeństwa dzięki certyfikowanym komponentom przeznaczonym do użytku w obszarach ATEX.
 

Odkurzacze przemysłowe do piekarni i laboratoriów spożywczych

Zbieranie okruchów czy resztek żywności z dna piekarników bez użycia odpowiednich narzędzi może być niezwykle trudnym zadaniem. Odkurzacze przemysłowe do piekarni i laboratoriów spożywczych zapewniają szybkie i skuteczne czyszczenie piekarników i pieców przemysłowych. Filtry Nomex odporne na wysokie temperatury, dedykowane zestawy akcesoriów z przedłużkami, właściwości antystatyczne całego "systemu", maksymalny poziom bezpieczeństa.

Odkurzacze do przemysłu spożywczego i farmaceutycznego

Odkurzacze do przemysłu spożywczego i farmaceutycznego pracują w kontakcie z drobnymi i / lub toksycznymi proszkami. Konstrukcja ze stali nierdzewnej, powierzchnie zapobiegające osiadaniu pyłu i bardzo wysoki poziom filtracji (filtry HEPA), są podstawowymi cechami dla całkowitego i bezpiecznego sprzątania. Usuwanie resztki żywności z dna piekarników czy innych urządzeń bez użycia odpowiednich narzędzi mogą być niezwykle trudnym zadaniem.

Odkurzacze przemysłowe do pomieszczeń czystych (clean rooms)

Pomieszczenia czyste (clean rooms) charakteryzują się nieskażonym powietrzem (bardzo małą wielkością mikrocząstek pyłu zawieszonego w powietrzu). Odkurzacze przemysłowe do pomieszczeń czystych gwarantują najwyższy poziom higieny do pomieszczeń czystych ISO4. Konstrukcja ze stali nierdzewnej AISI316 i materiały pozwalające do ​​sterylizacji w autoklawie, ponad 5 poziomów filtracji (filtry HEPA / ULPA) oraz specjalne akcesoria do sterylizacji w autoklawie: o co więcej można prosić?

Poproś o darmową wycenę:

+