Transport Pneumatyczny

Transport proszków, granulatów i materiałów stałych to delikatna faza procesów produkcyjnych. Użycie odpowiedniego systemu transportowego do przesyłania materiałów pomiędzy różnymi maszynami może mieć wpływ na jakość produktu końcowego. Przenośniki pneumatyczne to najbezpieczniejsze rozwiązanie do przenoszenia produktów, jedyne w swoim rodzaju, które pozwalają uniknąć ryzyka zanieczyszczenia produktu. Przenośniki pneumatyczne są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu, a ich zastosowanie może zwiększyć produktywność i sprawność maszyn, na których są zamontowane, nawet o 30%. Firma Delfin produkuje kompletne przenośniki pneumatyczne z systemami załadunku i rozładunku dla wszystkich gałęzi przemysłu.

Nasze systemy przenośników pneumatycznych

Znajdź najlepsze roziwążanie do swoich potrzeb.

Electric pneumatic conveyors

ELECTRICAL PNEUMATIC CONVEYORS

for dust, grains and solids conveyance in diluted phase

Pneumatic conveyors for dust, granules and solids

PNEUMATIC CONVEYORS

Conveyors for dense phase conveyance of dust, granules and solids

Pneumatic conveying - no contamination

ELIMINACJA RYZYKA ZANIECZYSZCZENIA PRODUKTU

Transport pneumatyczny odbywa się w systemie całkowicie zamkniętym, co zapobiega zanieczyszczeniu, rozproszeniu i zmieszaniu transportowanego produktu. Zadania realizowane są poprzez przenośniki pneumatyczne które zapewniają wyższą jakość gotowych produktów.

Pneumatic conveyors - low maintenance costs


ŁATWOŚĆ W MONTAŻU I NISKIE KOSZTY KONSERWACJI

Zmniejszone wymiary przenośników pneumatycznych oraz elastyczne rury potrzebne przy instalacji pozwalają na zmniejszenie do minimum gabarytów systemu. Nie mając części podlegających zużyciu, przenośnik pneumatyczny nie wymaga konserwacji i można go łatwo odkazić pomiędzy kolejnymi zastosowaniami.

Pneumatic conveyors improved safety

BEZPIECZNE I ZDROWE ŚRODOWISKO PRACY

Transport peletów, zbóż i mąki oraz wszelkich innych łatwopalnych pyłów może stanowić zagrożenie dla pracowników oraz zakładów produkcyjnych. Stosowanie przenośników pneumatycznych z atestem Atex nie pozwala na rozprzestrzenienie się materiału na zewnątrz, zwiększając tym bezpieczeństwo i higienę środowiska pracy.

Poproś o darmową wycenę:

+