Akcesoria i węże ssące do zastosowań przemysłowych

Firma Delfin oferuje szeroką gamę oryginalnych akcesoriów, które pozwalają maksymalnie wykorzystać potencjał odkurzaczy przemysłowych. Dzięki odpowiedniej końcówce ssacej i odkurzaczowi Delfin, każde sprzątanie staje się łatwe i szybkie. Akcesoria powstają z różnych materiałów, takich jak np: guma, silikon czy stal nierdzewna, tak aby można je było stosować do zbierania różnego rodzaju zanieczyszczeń w dowolnym sektorze, od przemysłu farmaceutycznego po przemysł spożywczy, od przemysłu mechanicznego po elektrownie jądrowe. Oryginalne akcesoria Delfin, zosłały zaprojektowane specjalnie w celu zwiększenia funkcjonalności każdego modelu, co z pewnością zwiększy komfort i wydajność osoby użytkującej odkurzacz Delfin.

Zestawy akcesoriów

Dzięki dużemu doświadczeniu w sektorze odkurzania przemysłowego, firma Delfin opracowała zestawy akcesoriów zaprojektowane specjalnie w celu rozwiązania problemów związanych ze sprzątaniem w miejscu pracy.

Węże ssące

Wybór odpowiedniego węża ma podstawowe znaczenie dla łatwego i prawidłowego użytkowania odkurzacza przemysłowego.
W zależności od rodzaju odkurzanego materiału, odległości którą należy pokonać czy elastyczności, należy wybrać najbardziej odpowiedni wąż do tego celu zarówno ze względu na jego budowę, materiał z którego jest wykoanany czy jego średnicę.

Poproś o darmową wycenę:

+