Przemysłowe odciągi wiórów

Podczas produkcji i cięcia drewna, aluminium i PVC uwalniane są do otoczenia drobne wióry, które muszą być stale usuwane, aby utrzymać wydajność maszyn produkcyjnych. Odciągi wiórów firmy Delfin powstały z konieczności utrzymania linii produkcyjnych w czystości i sprawności. Odbiór wiórów z drewna, PCV czy aluminium powinien odbywać się bezpośrednio ze źródła w maszynie przetwórczej, zanim będą mogły się rozprzestrzenić lub gromadzić w środowisku pracy. Odkurzacze te można łatwo transportować i integrować z istniejącymi liniami produkcyjnymi. Mają one bardzo duży zbiornik - od 35 do 160 litrów - i dużą moc poprzez zastosowanie turbin elektrycznych.

Przemysłowe odciągi wiórów z "ręcznym" systemem czyszczenia filtra

Duża wydajnośćzbierania luźnych wiórów, duże poliestrowe filtry kieszeniowe i skuteczny, zintegrowany system czyszczenia filtrów.

Przemysłowe odciągi wiórów z automatycznym systemem czyszczenia filtra

Przemysłowe odciągi wiórów generujące bardzo wysoki przepływ powietrza oraz podciśnienie. Te urządzenia są idealne do stałego i bezpośredniego odbioru wiórów z maszyn produkcyjnych. System automatycznego czyszczenia filtra, wykorzystujący impulsy sprężonego powietrza oraz duża pojemność zbiornika pozwalają na pracę ciągłą przy odbiorze  wiórów z drewna, aluminium i PCV.

Poproś o darmową wycenę:

+