Odkurzacze przemysłowe do odzyskiwania i separacji oleju oraz wiórów

Odkurzacze przemysłowe z serii Tecnoil to idealne rozwiązanie dla użytkowników, gwarantujące zawsze maksymalną wydajność obrabiarek w branżach zajmujących się obróbką mechaniczną. Działanie odkurzaczy Tecnoil jest równie proste co bardzo ważne: umożliwiają szybkie usuwanie z obrabiarek olejów i emulsji zmieszanych z metalowymi odpadami, a poprzez filtrację ponowne wprowadzenie cieczy do systemu, tak by można ją było ponownie wykorzystać w kolejnych cyklach pracy.  Gwarantuje to oszczędność kosztów zakupu olejów oraz skrócenie czasu konserwacji i przestojów maszyn.

Odkurzacz do opróżniania z płynów małych zbiorników - do 100 litrów pojemności płynów

Kompaktowe i bardzo wydajne odkurzacze do zbierania olejów i wiórów ze zintegrowanym wężem spustowym do odprowadzenia cieczy. Posiadają kontrolę poziomu płynu, zawór pływakowy, metalowe sito do separacji i usuwania metalowych wiórów. Trwałość odkurzacza zapewniają różne stopnie filtracji, charakterystyczne dla rodzaju pobieranej cieczy.

Odkurzacz do opróżniania z płynów średnich zbiorników - do 250 litrów pojemności płynów

Odkurzacze do odciągu średnich ilości oleju i wiórów. Opróżnianie odbywa się przez system odwróconego ciągu turbiny przy pomocy węża spustowego. Urządzenia posiadają kontrolę poziomu, zawór pływający oraz demontowalny kosz na zanieczyszczenia stałe. Różne poziomy filtracji gwarantują bezpieczeństwo i żywotność odkurzacza, nawet podczas usuwania błotnistego szlamu.

Odkurzacz do opróżniania z płynów dużych zbiorników - do 600 litrów pojemności płynów

Industrial vacuum cleaners for large amounts of oils and metal chips wit integrated discharge system for liquids. Very suitable to clean and maintain large tanks on big machine tool controllers.
Odkurzacze przemysłowe do zbierania dużych ilości olejów i wiórów metalowych ze zintegrowanym systemem opróżniania z cieczy. Idealnie nadają się do czyszczenia i konserwacji dużych zbiorników w dużych urządzeniach i obrabiarkach.

CONTENT POL

CONTENT POL

Poproś o darmową wycenę:

+