ODPYLACZE

Mobilne odpylacze charakteryzują się tym , że generują najwyższy przepływ powietrza ze wszystkich urządzeń. Główną funkcją tych odkurzaczy jest usuwanie zawieszonego pyłu, by zapewnić czyste powietrze w środowisku pracy. Wydajność przemysłowych odpylaczy sprawia, że ​​idealnie nadaje się do miejscowego zainstalowania, bezpośrednio przy maszynie produkcyjnej. Ich dodatkowa funkcja jako odciąg wiórów zapewnia wydajność i bezpieczeństwo użytkowników jak i obszarów produkcyjnych. Odkurzanie wiórów i pyłów bezpośrednio ze źródła pozwala zawsze zachować maksymalną wydajność wszystkich maszyn produkcyjnych, które wytwarzają duże ilości wiórów, w szczególności w przemyśle drzewnym, PCV i aluminium.

Nasze odpylacze i odkurzacze.

Odkryj nasze rozwiązania w zakresie odciągania pyłu

Dust extractor for fine dust or fumes

DUST EXTRACTORS FOR
LOCALIZED SUCTION

Dedusters for air purification applications

Dust collectors

INDUSTRIAL CHIPS COLLECTORS

for continuous chips removal from production lines

High efficiency dust extractors

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I SKUTECZNOŚC FILTRACJI

Odpylacze i odkurzacze radzą sobie z drobnymi pyłami i bardzo drobnymi materiałami. Filtry o dużej powierzchni oraz filtry o wysokiej skuteczności są elementem obowiązkowym w celu ochrony silnika. Odkurzacze przemysłowe firmy Delfin wyposażone są w filtry o olbrzymiej powierzchni oraz w ergonomiczne i skuteczne systemy ich oczyszczania, tak aby zawsze zagwarantować maksymalną wydajność odciagu.

Air purification dust collectors

OCZYSZCZANIE POWIETRZA

Większość procesów produkcyjnych wytwarza pyły, opary czy wióry, które muszą być odpowiednio oczyszczone, bo w przeciwnym razie będą stanowić źródło zagrożenia dla środowiska zewnętrznego jak i wydajności produkcji. Odciągi pyłu pozwalają uniknąć tego ryzyka, filtrując powietrze z drobnych pyłów powstających podczas cięcia, obróbki czy piaskowania, utrzymując środowisko pracy w czystości.

Dust collectors certified safety

CERTYFIKATOWANE BEZPIECZEŃSTWO

Regularne cykle czyszczenia i oczyszczania powietrza są obowiązkowe w przypadku wybuchowych pyłów. Pyły wybuchowe nie mogą gromadzić się w środowisku pracy i muszą być usuwane z niego w sposób ciągły i bezpośrednio u źródła dzięki specjalnym okapom wyciągowym. Odpylacze firmy Delfin z certyfikatem Atex są wyposażone w wysokowydajne filtry antystatyczne i są odpowiednio uziemione. Okapy wyciągowe umożliwiają usuwanie wiórów, pyłów i dymów bezpośrednio u ich źródła.

Poproś o darmową wycenę:

+