OGÓLNOŚWIATOWY SERWIS

Zaleta posiadania odkurzacza firmy Delfin nie kończy się na wysokiej jakości urządzenia, szybkiej wysyłce czy 2-letniej gwarancji. Firma Delfin zawsze gwarantuje szybką oraz dokładną obsługę. Wiemy, że nasze odkurzacze stają się niezbędnymi narzędziami w Twojej codziennej pracy. Z tego powodu firma Delfin zobowiązuje się do udzielenia odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania w czasie krótszym niż 24 godziny, bez dodatkowych procedur biurokratycznych.

ULTRA-SZYBKA WYSYŁKA

Szybkie wysyłki prze firmę Delfin to konieczność, a nie opcja.
Nasza umowa o gwarantowanym poziomie usług zobowiązuje nas do szybkiej usługi wysyłkowej. Nasze najbardziej popularne urządzenia są zawsze dostępne w magazynie, aby zapewnić ich szybką wysyłkę, a wszelkie inne niestandardowe rozwiązania są produkowane w przeciągu kilku tygodni od daty zamówienia. Standardowe części zamienne oraz akcesoria są wysyłane w przeciągu 3 dni roboczych. Zapytaj nas o naszego przedstawiciela (partnera handlowego) w Twoim rejonie, byśmy mogli poinformować cię o tym, jak szybko możemy dostarczyć Ci wybrany odkurzacz przemysłowy!

ROZWIĄZANIA NIESTANDARDOWE

Dzięki ponad 130 różnym modelom odkurzaczy przemysłowych w naszej ofercie, firma Delfin może zapewnić odpowiednie rozwiązanie do sprzatania dla każdej potrzeby na rynku. A jeśli nie ma go w katalogu? Nie ma problemu! Projektujemy i produkujemy odkurzacze dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Zawsze to robimy. Firma Delfin może również zaprojektować, skonstruować i dostarczyć centralne systemy odkurzania, które pozwolą większej liczbie operatorów pracować w tym samym czasie. W zależności od Twoich potrzeb, aplikacji i budżetu możemy wspólnie znaleźć właściwe rozwiązanie.

CERTYFIKATY

Produkt certyfikowany to produkt bezpieczny. Nasza firma uzyskała certyfikat jakości ISO9001. Wszystkie nasze odkurzacze są w 100% produkowane we Włoszech - Made in Italy, posiadają certyfikat CE i są wykonane ze stali malowanej proszkowo lub nierdzewnej. Odkurzacze do zastosowań specjalnych lub niebezpiecznych posiadają certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo użytkownika i spełniające najsurowsze normy:

- kompletny asortyment odkurzaczy z certyfikatem Atex
- odkurzacze przemysłowe do usuwania azbestu i toksycznych pyłów

BEZPŁATNA PREZENTACJA

Odkurzacz przemysłowy w odróżnieniu od zwykłych odkurzaczy sklepowych jest narzędziem poprawiajacym wydajność, niezbędnym w każdym sektorze. Aby uzyskać maksymalne wyniki, fundamentalne znaczenie ma używanie odpowiedniego odkurzacza do konkretnego zastosowania. Z tego powodu firma Delfin zawsze oferowała swoim klientom bezpłatne prezentacje. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi, by przyjechać do Ciebie i doradzić Ci najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

TEST DODATKOWY DOP DLA FILTRÓW ABSOLUTNYCH HEPA

Kierownik produkcji musi polegać na urządzeniach (narzędziach) używanych w swoim zakładzie. Firma Delfin może dostarczyć test DOP jako dodatkowy test dla swoich filtrów HEPA w celu potwierdzenia zdolności filtracyjnej filtra. Zapytaj o to przy zamówieniu!

ŁAŃCUCH OBSŁUGI KLIENTA FIRMY DELFIN

Utworzyliśmy dla naszych klientów wyspecjalizowany zespół osób do bezpośredniej komunikacji z firmą Delfin

TWOJE KORZYŚCI

- Bezpośrednia komunikacja z naszymi ekspertami
- "Co i jak" zawsze w zasięgu ręki
- Szybkie odpowiedzi
- Zespół ekspertów do Twojej dyspozycji
- Podwójna satysfakcja: jakość obsługi i wykwalifikowana kadra dbająca o Twoje potrzeby

CONTENT POL

Poproś o darmową wycenę:

+