Ssawy.

Dzięki odpowiednim akcesoriom oraz odkurzaczowi Delfin, każde sprzątanie staje się łatwe i szybkie. Firma Delfin zapewnia wszystkie niezbędne akcesoria do obsługi odkurzaczy przemysłowych: węże, akcesoria do sprzątania ręcznego czy akcesoria do sprzątania podłogi. Akcesoria są produkowane z różnych materiałów, takich jak guma, silikon czy stal nierdzewna, tak aby można je było stosować do zbierania różnego rodzaju zanieczyszczeń w dowolnym sektorze , od przemysłu farmaceutycznego po przemysł spożywczy, przemysł mechaniczny lub elektrownie jądrowe. Oryginalne akcesoria Delfin, zostały zaprojektowane specjalnie w celu maksymalego zwiększenia funkcjonalności każdego z oferowanych odkurzaczy, zwiększają komfort i wydajność osoby obsługującej odkurzacz przemysłowy Delfin. Ręczne akcesoria są idealne do precyzyjnych zadań czyszczących lub do pracy w trudno dostępnych miejscach, pomagając operatorowi w wykonywaniu określonych zadań. Mogą być one stosowane zarówno w procesach czyszczenia maszyn, ścian, rur itd.

Nasze akcesoria, Twoja wydajność.

Odkryj nasze akcesoria opcjonalne !!!

Suction accessories

ACCESSORIES

for general or specific use

Preseparator with trolley

SEPARATORS WITH TROLLEY

for increases the autonomy of the vacuum cleaner

Flexible hoses for industrial vacuum cleaners

WĘŻE SSĄCE

Spośród wszystkich akcesoriów do sprzątania, wybór odpowiedniego węża ma podstawowe znaczenie dla łatwego i prawidłowego użytkowania odkurzacza przemysłowego.
W zależności od rodzaju zbieranego materiału, odległości do pokonania i niezbędnej elastyczności należy wybrać wąż najbardziej odpowiedni do tego celu.
Firma Delfin oferuje szeroki wybór węży wykonanych z różnych materiałów i o różnej średnicy, aby zaspokoić wszelkie potrzeby sprzątania w środowisku przemysłowym.

Accessories for dust, liquids and solids

AKCESORIA ZBIERAJĄCE

Odkurzacz Delfin można skonfigurować tak, aby spełniał w 100% potrzeby klienta. Zastosowanie oryginalnych akcesoriów zwiększa funkcjonalność odkurzaczy, zwiększając w ten sposób komfort i wydajność użytkowania każdego modelu. Akcesoria do ręcznego czyszczenia, Akcesoria do czyszczenia podłóg, akcesoria do zastosowań specjalnych, worki jednorazowe.

Original spare parts for Delfin indsutrial vacuum cleaners

ORYGINALE CZĘŚCI ZAMIENNE

Części zamienne do każdego z naszych modeli są zawsze dostępne i szybko dostarczane co gwarantuje nasz magazyn o powierzchni 5000 m2. Oryginalne części zamienne Delfin pozwalają na długo utrzymać wartość i wydajność odkurzacza.

Poproś o darmową wycenę:

+