Odpylacze do odciągu miejscowego

Odpylacze umożliwiają odessanie zawiesiny pyłowej w środowisku pracy. Najlepszym sposobem na zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa pracowników jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się pyłu w ich otoczeniu: odciąg pyłów umiejscowiony bezpośrednio u źródła ich powstawania jest najbardziej skutecznym i bezpiecznym rozwiązaniem. Aby zagwarantować dobry i skuteczny odciąg drobnych pyłów zawieszonych w powietrzu, odpylacze muszą być wyposażone w filtry o następujących właściwościach: duża powierzchnia; wysoka jakość filtracji; skuteczny system czyszczenia filtra. Te funkcje są niezbędne do uzyskania jak najlepszych efektów.

Mobilne odpylacze do stosowania w instalacjach odpylających

Mobilne odpylacze wyposażone są w: wydajne turbiny elektryczne - które generują wysoką prędkość przepływu powietrza -; filtry poliestrowe - o dużych powierzchniach; skuteczne systemy czyszczenia filtrów; pojemny zbiornik na odpady - od 35 do 160 litrów. Idealnie nadają się one do zastosowania w instalacjach odpylających i oczyszczających powietrze.

Odpylacze z ramieniem odciągowym

Mobilne odpylacze z ramionami odciągowymi do miejscowego odbioru pyłów przy stołach roboczych. Wysoki przepływ powietrza, duże filtry poliestrowe, zintegrowany system czyszczenia filtrów oraz duża pojemność zbiornika na odpady.

Poproś o darmową wycenę: