Centralne systemy odkurzania.

Centralny system odkurzania umożliwia usuwanie pyłu i ciał stałych dzięki systemowi rur, które można zamontować w dowolnym miejscu w zakładzie. Centralne systemy odkurzania firmy Delfin pozwalają na jednoczesne zbieranie zanieczyszczeń nawet z większej ilości punktów ssących, w zależności od mocy i właściwości urządzenia ssącego oraz specyficznych warunków pracy. Każdy system ssący musi być zaprojektowany z uwzględnieniem specyficznych wymiarów i właściwości obszaru, w którym ma on zostać zainstalowany. Od 25 lat firma Delfin projektuje, produkuje i instaluje systemy centralnego odkurzania przeznaczone do odciągu pyłów (proszków) i ciał stałych w każdym sektorze przemysłu, będąc w stanie podążać wszystkimi niezbędnymi etapami rozwoju.

Central vacuum systems Delfin

Centralne systemy odkurzania, od A do Z.

Projektowanie, inżynieria i instalacja centralnych systemów odkurzania dla:
sprzątania i konserwacji
kontroli zapylenia
integracji z liniami produkcyjnymi
poprawy wydajności

Suction unit for centralized systems

SUCTION UNITS

for centralized vacuum systems

Filter unit for centralized systems

FILTRATION UNITS

for centralized vacuum systems

Components for centralized systems

COMPONENTS

for centralized vacuum systems

Centralized vacuum units for central systems

MOCNE JEDNOSTKI SSĄCE

Centralny system odkurzania stosuje się w celu zwiększenia wydajności zakładu. Jednostka ssąca musi być wybrana mądrze, biorąc pod uwagę wiele czynników, takich jak materiał który ma być zbierany, liczba punktów ssących i odległości, które należy pokonać. Firma Delfin produkuje stacjonarne oraz mobilne urządzenia ssące o mocy do 25 kW, w kilku opcjach, takch jak np: zdalne sterowanie i pełna personalizacja panelu elektrycznego dla funkcji specjalnych.

Pre-separator with filter for central vacuum systems

BARDZO SKUTECZNE JEDNOSTKI FILTRUJĄCE

W przemysłowych systemach odkurzania do odciągu drobnych pyłów wymagany jest wysoki poziom filtracji, tak aby zapewnić wydajność całej instalacji. Scentralizowane systemy odkurzania firmy Delfin można wyposażyć w jednostki filtrujące o wysokiej skuteczności (z zainstalowanymi filtrami HEPA) oraz olbrzymią powierzchnią filtracyjną w celu zminimalizowania przestojów maszyny i tym samym zapobiec zmniejszeniu wydajności podczas długich prac produkcyjnych.

Collection unit for the sucked material centralized vacuum system

ZBIORNIKI NA ODPADY

Zastosowanie centralnego systemu jest skutecznym rozwiązaniem do usuwania niepotrzebnych materiałów. Każdy system można wyposażyć w odpowiedni system zbierania końcowego, ułatwiający usuwanie odciąganego materiału: pojemniki ekstrakcyjne, BI.BO., systemy Endless Bag, zawory obrotowe do ciągłego zrzutu odpadów... to tylko niektóre rozwiązania w zakresie zarządzania zebranym materiałem. 

Poproś o darmową wycenę:

+