Odkurzacze przemysłowe zasilane sprężonym powietrzem

W niektórych miejscach energia elektryczna jest niedostępna lub dostęp do niej jest zabroniony z powodu szczególnych dyrektyw, takich jak ATEX. W takich przypadkach sprężone powietrze stanowi alternatywne, łatwo dostępne źródło energii. Odkurzacze zasilane sprężonym powietrzem są idealnym rozwiązaniem właśnie w takich przypadkach. Firma Delfin produkuje szeroką gamę odkurzaczy na sprężone powietrze zasilające zwężki Venturi, charakteryzujące się niskim zapotrzebowaniem na powietrze. Urządzenia te stanowią doskonałe rozwiązanie do zbierania pyłu, ciał stałych i cieczy, w miejscach w których zasilanie elektryczne nie jest dostępne, dostęp jest ogrniczony lub nie jest zalecane.

Odkurzacze przemysłowe zasilane sprężonym powietrzem do zbierania pyłów i ciał stałych

Kompaktowe odkurzacze zasilane 1 lub 2 jednostkami Venturi, wyposażone w duże filtry poliestrowe, odpowiednie do zbierania małych lub średnich ilości pyłu i ciał stałych.

Odkurzacze przemysłowe zasilane sprężonym powietrzem do zbierania płynów

Odkurzacze przemysłowe do zbierania płynów, zasilane 1 lub 2 mocnymi jednostkami Venturi. Idealne do zbierania płynów wszędzie tam gdzie energia elektryczna nie jest dostępna.

Odkurzacze przemysłowe zasilane sprężonym powietrzem do różnych zastosowań

Odkurzacze przemysłowe o dużej mocy, zasilane sprężonym powietrzem, idealne do ciężkich zastosowań i przeznaczone specjalnie do obszarów, w których energia elektryczna nie jest w pełni dostępna.

Poproś o darmową wycenę:

+