ZFR EV 420 Z22
PRZEMYSŁOWY ODPYLACZ DO ODCIĄGU DROBNYCH PYŁÓW ORAZ ZAWIESINY PYŁOWEJ Z CERTYFIKATEM DO STREFY ATEX 22

Odpylacz EV420 odciąga opary oraz zawiesinę pyłową, umożliwiając utrzymanie bezpiecznego dla zdrowia środowiska pracy. Wentylator elektryczny gwarantuje wysoki poziom przepływu powietrza przy stałej wydajności ssania.
Urządzenie posiada duży filtr poliestrowy oraz zbiornik o pojemności 45 litrów, co jest koniecznym wymogiem dla tych, którzy na co dzień mają do czynienia z pyłem uwalnianym do środowiska pracy. Odpylacz może być przystosowany do podłączenia w systemach odpylania lub dostarczony z ramieniem ssącym.

Jego właściwości sprawiają, że doskonale nadaje się do wszystkich zastosowań przemysłowych w obszarach zagrożonych wybuchem, które wymagają zastosowania urządzeń z certyfikacją ATEX.

INNA KONFIGURACJA

ZFR EV 420 1/3D
PRZEMYSŁOWY ODCIĄG DROBNEGO PYŁU ORAZ ZAWIESINY PYŁOWEJ  UNOSZĄCEJ SIĘ W POWIETRZU Z CERTYFIKATEM ATEX 22 NA ZEWNĘTRZ I ATEX 20 WEWNĘTRZ

  ZONE 22 ATEX CERTIFIED COMPACT INDUSTRIAL VACUUM WITH HIGH AIR FLOW ZFR EL T4 Z22 - II 3D

  Urządzenie posiada filtr antystatyczny o dużej powierzchni z wygodnym, zintegrowanym systemem jego czyszczenia, uziemienie oraz mocną turbinę elektryczną zdolną do generowania wysokiego poziomu przepływu powietrza. Wszystko, czego potrzebujesz do bezpiecznego odciągu drobnego pyłu i oparów unoszących się w powietrzu, nawet w obszarach wymagających certyfikatu Atex.

  Odciąg wybuchowego pyłu w strefie niebezpiecznej, może stworzyć jeszcze bardziej groźną sytuację wewnątrz odkurzacza przemysłowego, gdzie zbierany jest odsysany pył. Certyfikat Atex 20 wewnątrz komory odkurzacza eliminuje to ryzyko.

  ZFR EV 420 1/2D
  PRZEMYSŁOWY ODCIĄG DROBNEGO PYŁU ORAZ ZAWIESINY PYŁOWEJ  UNOSZĄCEJ SIĘ W POWIETRZU Z CERTYFIKATEM ATEX 21 NA ZEWNĘTRZ I ATEX 20 WEWNĘTRZ

  • Przemysł chemiczno-farmaceutyczny
  • Przemysł elektroniczny
  • Produkcja alkoholi
  ZONE 22 COMPACT ATEX CERTIFIED INDUSTRIAL VACUUM ZFR EL Z22 - II 3D

  Urządzenie posiada filtr antystatyczny o dużej powierzchni z wygodnym, zintegrowanym systemem jego czyszczenia, uziemienie oraz mocną turbinę elektryczną zdolną do generowania wysokiego poziomu przepływu powietrza. Wszystko, czego potrzebujesz do bezpiecznego odciągu drobnego pyłu i oparów unoszących się w powietrzu, nawet w obszarach wymagających certyfikatu Atex do strefy 21.

  Odciąg wybuchowego pyłu w strefie 21 może stworzyć jeszcze bardziej niebezpieczną sytuację wewnątrz odkurzacza przemysłowego, gdzie zbierany jest odsysany pył. Certyfikat Atex dla strefy 21 na zewnątrz i 20 wewnątrz komory odkurzacza eliminuje to ryzyko.

  ZALETY

  • Zintegrowany system czyszczenia filtra
  • Kompletna stalowa konstrukcja
  • Wyciągany zbiornik z możliwością zbierania zanieczyszczeń do worków jednorazowych
  • Łatwa wymiana filtra
  • Wysoka skuteczność filtracji
  • Wysoki przepływ powietrza
  • Pełne dostosowanie do konkretnych potrzeb klienta
  • Zaprojektowany do odciągu lotnych pyłów
  • Opcjonalne, przegubowe ramię ssące do miejscowego odciągu
  • Certyfikat ATEX dla strefy 22

  ARKUSZ DANYCH

  Spis JednostkaZFR EV 420 Z22
  Sterfy ATEX22
  OznaczenieII 1/-D Ex h IIIC T80°C (Internal) Da/-
  NapięcieV - Hz400 50 3-
  MockW0,75
  Stopień ochronyIP55
  Max podciśnieniemmH₂O180
  Max przepływ powietrzam³/h1000
  Średnica przyłączamm100
  Poziom hałasudB(A)70
  Typ filtraStar
  Powierzchnia – Średnicacm²-mm20000 - 420
  Materiał – SkutecznośćIEC 60335-2-69Polyester - L
  System czyszczącyManual
  Pojemnośćl45
  Wymiarycm58x63x180h
  Wagakg60
  Download ZFR EV 420 Z22Pobierz dane techniczne

  Poproś o darmową wycenę:

  +