ELASTYCZNE WĘŻE SSĄCE
DO ODKURZACZY

Jak wybrać odpowiedni wąż do odkurzacza przemysłowego?

Wybór odpowiedniego węża ma zasadnicze znaczenie dla łatwego i prawidłowego użytkowania odkurzacza w twojej branży.

W zależności od rodzaju zbieranego materiału, odległości do przebycia przez zanieczyszczenia i elastyczności niezbędnej dla prawidłowej pracy, konieczne jest wybranie najbardziej odpowiedniego węża do każdego zadania.

Firma Delfin oferuje szeroką gamę węży ssących, wykonanych z różnych materiałów i o różnej elastyczności, aby w najlepszy możliwy sposób zaspokoić każdą potrzebę sprzątania.

Oto lista węży elastycznych firmy Delfin:
- Elastyczny wąż EVAFLEX z PVC
- elastyczny wąż antystatyczny z PVC
- elastyczny wąż antystatyczny do intensywnego użytku przemysłowego
- wąż poliuretanowy ze spiralą ze stali nierdzewnej, idealny dla przemysłu ciężkiego (bardzo mocny)
- wąż gumowy olejoodporny, idealny elastyczny wąż dla przemysłu mechanicznego, a szczególnie do odciągania oleju i wiórów
- elastyczny wąż stalowy, idealny do odciągania żarzących się materiałów, takich jak popioły i gorące pyły wewnątrz pieców
- elastyczny wąż wykonany z silikonu ze spiralą z włókna szklanego, przeznaczony do odsysania bardzo gorącego materiału i gwarantujący operatorowi najlepszą elastyczność i komfort.

Wszystkie węże elastyczne firmy Delfin dostępne są w różnych długościach, od 2, 3, 5.... 15 do nawet 30 metrów. Mogą być również wyposażone w końcówki, nawet antystatyczne. Cały asortyment węży jest zawsze dostępny w magazynie i może być dostarczony w bardzo krótkim czasem, zazwyczaj w ciągu 24/48 godzin od zamówienia.


Poproś o darmową wycenę: