OEM icone solution

Rozwiązania indywidualne - OEM

W ciągu ponad dwudziestu pięciu lat działalności rozwiązaliśmy problemy ze sprzątaniem, konserwacją i utrzymaniem czystości w firmach należących do praktycznie każdej branży na świecie. Przemysł spożywczy, chemiczny, farmaceutyczny, tworzyw sztucznych, opakowań, produkcji cementu czy obróbki metali to tylko niektóre sektory, które codziennie korzystają z naszych odkurzaczy przemysłowych i centralnych systemów odkurzania.

To, co nas wyróżnia, to nasza zdolność do ciągłego wprowadzania innowacji w naszych odkurzaczach, tak by dostosować je do indywidualnych potrzeb użytownika. Odkurzacze przemysłowe DELFIN w naszym katalogu głównym, stanowią zaledwie ułamek możliwych rozwiązań, jakie możemy Ci zaoferować.

Firma Delfin współpracuje z wieloma producentami OEM (producenci oryginalnego osprzętu), którzy stale inwestują w nasze doskonałe relacje w celu zapewnienia elastyczności i ciągłej innowacji.

Dlaczego?
customised vacuum solutions – oem

BEZPIECZEŃSTWO, NIEZAWODNOŚĆ, WYDAJNOŚĆ

Współpraca z firmą Delfin ma tę zaletę, że macie partnera, na którgo można liczyć w każdej sytuacji - firmę, która buduje urządzenia, których jakość produkcji jest dopracowana do perfekcji i nie ma sobie równych na rynku.

in-house workshop

WARSZTAT WEWNĘTRZNY

Nasz warsztat o powierzchni ponad 3 000 m² wyposażony jest we wszystkie niezbędne urządzenia do szybkiego wytwarzania elementów na indywidulane zamówienie.

painting system

MALARNIA

Posiadamy własną malarnię z systemem epoksydowego malowania proszkowego, specjalnie dla odkurzaczy przemysłowych. Ta najnowocześniejsza technologia oznacza, że ​​możemy zaproponować klientowi indywidualny kolor, który będzie mu odpowiadał.

spare parts warehouse

MAGAZYN CZĘŚCI ZAMIENYCH

Magazyn części i turbin ma ponad 5000 m2, tak by zapewnić szybką reakcję serwisową.

PoproŚ o informacje

+