Icone solution cOFFEE, TEA & TOBACCO

Odkurzanie i transport materiału, rozwiązania dla producentów kawy, herbaty & tytoniu

Kawa, herbata czy tytoń to produkty wymagające 100% higieny podczas procesów produkcyjnych, tak aby wytworzyć produkty jak najwyższej jakości.

Palarnie kawy, maszyny do przetwórstwa herbaty / tytoniu oraz urządzenia do pakowania to elementy produkcji, które wymagają ciągłej konserwacji, by utrzymać ich wysoką wydajność oraz zapewnić jak najwyższą jakość produktu. Podczas procesów produkcyjnych następuje pewna utrata surowca, którymoże gromadzić się w pobliżu maszyn i nie tylko stwarza niebezpieczeństwo, ale powoduje również straty ekonomiczne.
vacuum and transport solutions for manufacturers of coffee, tea & tobacco

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE DO KAWY

 

Wyposażenie zakładu przemysłowego w odkurzacze przemysłowe lub centralne systemy odkurzania ma wymierny sens ekonomiczny. Ten szczególny  rodzaj "odpadów" wymaga odkurzaczy o średniej mocy, ale z dużą skuteczności filtracji ze względu na wyjątkowo drobny charakter wytwarzanego pyłu.

Firma Delfin dostarcza dedykowane rozwiązania odciągowe dla linii technologicznych zajmujących się produkcją ziaren kawy, herbaty czy tytoniu. Dzięki dużej liczbie dostępnych opcji konstrukcyjnych można je dostosować do konkretnych potrzeb:
- filtry do drobnego pyłu oraz filtry HEPA;
- konstrukcja całkowita lub częściowo wykonana ze stali nierdzewnej, idealna do bezpośredniego kontaktu z żywnością;
- możliwość bezpośredniego workowania lub wykorzystanie różnych systemów opróżniania zebranego materiału;
- możliwość integracji odkurzacza bezpośrednio z maszynami na linii produkcyjnej w celu stełego odciągu podczas procesów produkcyjnych

pneumatic transport for coffee

TRANSPORT PNEUMATYCZNY DLA KAWY

 

Każdy producent spotyka się z problemem transportu kawy czy półfabrykatu z jednego działu produkcyjnego do drugiego, co musi odbywać się zarówno sprawnie, jak i z zachowaniem zasad higieny . Przenośniki pneumatyczne firmy Delfin doskonale odpowiadają na tę potrzebę, zapewniając transport, który jest w 100% higieniczny oraz gwarantując, że jakość produktu nie jest zagrożona. Przenośniki pneumatyczne firmy Delfin można konfigurować zgodnie z wymaganiami i ich rolą w procesie produkcyjnym.

PoproŚ o informacje

+