boiler solutions icone

Odkurzacze do zbierania popiołu dla kotłowni i innych generatorów ciepła 

Usuwanie popiołu i pyłu z kotłów czy i generatorów ciepła ma kluczowe znaczenie dla utrzymania w sprawności tego typu urządzeń. Komercyjne i profesjonalne odkurzacze do zbierania popiołu są źle wyposażone do tego rodzaju prac, ponieważ nie mają filtracji niezbędnej do zatrzymywania bardzo drobnych, a często jeszcze żarzących się cząstek  popiołu i pyłu. Odkurzanie popiołu wymaga odkurzaczy, które są bardzo kompaktowe i łatwe w transporcie, ale jednocześnie posiadają wysoką zdolność filtracyjną, co znajduje zastosowanie w szczególności przy czyszczenia kotłów i kanałów dymu.
 
ash vacuum cleaners for boilers and heat generators

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE DELFIN DO SPRZĄTANIA I KONSERWACJI KOTŁÓW


Odkurzacze przemysłowe Delfin do zbierania popiołu zapewniają właściwą równowagę pomiędzy niewielkimi rozmiarami, łatwością transportu a wysoką wydajnością filtracji. W zależności od potrzeb odkurzacze mogą być wyposażone w filtry przeciwścierne, filtry NOMEX (specjalny materiał, wytrzymujący wysokie temperatury do 250 °) lub filtry klasy M lub H (filtry absolutne HEPA 14), dzięki czemu urządzenia te są bezpieczne i nadają się do konserwacji kotłów czy innych generatorów ciepła. Gdy zachodzi potrzeba zebrania gorących lub żarzących się popiołów, można zastosować separatory wodne oraz specjalne akcesoria odporne na wysokie temperatury, by schłodzić odkurzane zanieczyszczenia.

Nigdy nie spiesz się z zakupem odkurzacza bez wcześniejszej, dokładnej analizy jego zastosowania: wielkość systemu (kocioł naścienny czy instalacja ciepłownicza) oraz rodzaj stosowanego paliwa w znacznym stopniu wpływają na charakter wymaganej pracy. Ogromne znaczenie w przemyśle mają również szczegółowe przepisy, które należy zawsze brać pod uwagę.

202DS NOMEX VACUUM CLEANER FOR ASH

MTL 202DS - przemysłowy odkurzacz do popiołu

 

Przemysłowy odkurzacz MTL 202DS wyposażony jest w:
- Filtr NOMEX, idealny do odciągania gorących zanieczyszczeń
- akcesoria odporne na wysokie temperatury
- separator wodny, który zwiększa wydajność odciągu i chłodzi zbierane,
   żarzące pyły, dzięki czemu cały system jest bezpieczny oraz wydajny.

PoproŚ o informacje

+