car washing solutions icone

Odkurzacze do myjni samochodowych

Sprzątanie wnętrz pojazdów to jedna z najważniejszych usług, jakie ma do zaoferowania myjnia swoim klientom. Odciąg musi być dobry i stabilny, ponieważ czas przeznaczony na czyszczenie wnętrza pojazdu jest ograniczony, a kilku operatorów pracuje często w tym samym czasie.
Vacuum cleaners for car wash systems

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE DO MYJNI SAMOCHODOWYCH

Odkurzacze przemysłowe do sprzątania pojazdów muszą zapewniać stałą wydajność, dobrą skuteczność filtrowania oraz zapewniać wystarczający przepływ powietrza, aby mógły być używane nawet przez całą dobę i to przez kilku operatorów jednocześnie. Dlatego też turbiny bocznokanałowe są niezbędne w sektorze myjni samochodowych, gwarantując swoją wysoką wydajność oraz trwałość.

3533 wheeled industrial vacuum cleaner

MOBILNY ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY 3533 

 

Ten mobilny (na kołach) odkurzacz przemysłowy ma wszystkie cechy, jakich można oczekiwać od odkurzacza na myjni samochodowej:

- mocna turbina bocznokanałowa, idealna do odkurzania w 2-3 punktach jednocześnie
- oszczędność miejsca przy instalacji w małych pomieszczeniach
- łatwy do przenoszenia

industrial vacuum cleaners for car washes

SYSTEM ODKURZANIA DLA MYJNI SAMOCHODOWYCH

Duże myjnie wymagają stałej i dobrze zorganizowanej obsługi. Firma Delfin projektuje centralne systemy odkurzania dla myjni samochodowych z wlotami ssącymi (na węże ssące) umieszczonymi w różnych punktach na
konstrukcji myjni, ze stacjonarnymi lub mobilnymi jednostkami  wyposażonymi  w wysokowydajne turbiny bocznokanałowe, które zapewniają najwyższą wydajność niezależnie od warunków pracy.  

PoproŚ o informacje

+