icone solution electronic industry

Rozwiązania dla przemysłu elektronicznego

Szczególną cechą przemysłu elektronicznego jest ultraprecyzyjna obróbka skrawaniem wykorzystywana do produkcji komponentów. Ze względu na postępującą miniaturyzację komponentów, staje się niezwykle trudna - ale bardzo istotna - ochrona półproduktów przed zanieczyszczeniem, aby zagwarantować najwyższe standardy jakości i by generować jak najmniej odpadów.
vacuum solutions for the electronics industry

ZAPOBIEGANIE ZANIECZYSZCZENIU PRODUKTÓW W PRZEMYŚLE ELEKTRONICZNYM

 

Rozwiązaniem problemu zanieczyszczenia produktów jest usuwanie pyłu i odpadów produkcyjnych bezpośrednio u źródła. W ten sposób można uniknąć ryzyka uszkodzenia półfabrykatów podczas procesu produkcyjnego.

Zalety stosowania odkurzacza przemysłowego na stole warsztatowym to:
- maksymalna jakość produktów końcowych i półproduktów
- zminimalizowane przerwy w produkcji
- zwiększona produktywność i efektywność

vacuum cleaners for pcb manufacturing

ODKURZACZ DO PRODUKCJI ELEKTRONICZNEJ

 

Przemysł elektroniczny może mieć różne potrzeby, jeśli chodzi o zbieranie odpadów.
Generalnie, wybierając najlepszy odkurzacz przemysłowy do danego zadania, ważne jest, aby był wyposażony w filtry o wysokiej skuteczności. Zapobiega to przedostawaniu się zbieranego pyłu z powrotem do miejsca pracy. W ten sposób zapobiega się zanieczyszczeniu, zapewniając maksymalną jakość produkcji i utrzymując czyste środowisko pracy.

vacuum cleaners for the semiconductor industry

ODKURZACZE DO PRODUKCJI PÓŁPRZEWODNIKÓW 
 

W produkcji półprzewodników często występują toksyczne pyły (takie jak pył silikonowy), które w żaden sposób nie mogą mieć kontaktu z pracownikami ani pozostawać w powietrzu w środowisku pracy. W tego typu scenariuszu istotne jest, aby wybrać odkurzacz, który nie uwalnia drobnego pyłu z powrotem do otoczenia i który jest wyposażony w bezpieczny system pakowania - workowania, który zapobiega bezpośredniemu kontaktowi ze zbieranym pyłem.
 

industrial work bench vacuum cleaner for the electronics industry

WARSZTATOWY ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY DLA BRANŻY ELEKTRONICZNEJ

 

Firma Delfin z dumą prezentuje swój mały, ale potężny odkurzacz dla przemysłu elektronicznego: Microtec.
Dzięki kompaktowym wymiarom idealnie nadaje się do przemysłu elektronicznego i półprzewodników, gdzie można go ustawić bezpośrednio na stołach warsztatowych w celu zbierania niewielkich ilości drobnego pyłu.

vacuum cleaners for clean rooms

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE DO STREF CZYSTYCH "CLEAN ROOMS"

 

Sprzęt do pomieszczeń czystych musi być w 100% bezpieczny i zgodny z normami jakości do ISO4. Podczas procesu produkcji półprzewodników, który wymaga użycia materiałów takich jak węgiel, należy za wszelką cenę unikać rozpraszenia pyłu, aby:
- zapobiegać zanieczyszczeniu produktu
- zagwarantować bezpieczeństwo osobom pracującym w laboratorium
- przestrzegać wyjątkowo wysokich wymagań dotyczących sterylności w pomieszczeniach czystych.

Surowe poziomy higieny i bezpieczeństwa wymagane w pomieszczeniach czystych można osiągnąć tylko dzięki zastosowaniu wielu poziomów filtracji HEPA (H14) lub ULPA (U15), zarówno przy zaciąganiu, jak i wydmuchu. Sprzęt należy sterylizować w autoklawie, aby zagwarantować maksymalny poziom higieny.

PoproŚ o informacje

+