NASZE PRODUKTY

Firma Delfin została założona ponad 25 lat temu z pasji jej założyciela do sektora odkurzaczy przemysłowych. Od tego czasu firma nieustannie pracuje, by móc oferować swoim klientom innowacyjne i wydajne rozwiązania, wiodące pod względem jakości i wzornictwa, rozwiązuąc problemy z utrzymanie czystości we wszystkich branżach na całym świecie.

Dzięki innowacyjnym i odważnym decyzjom  biznesowym, firma jest w stanie zapewnić prawdziwie 360-stopniową obsługę w zakresie doboru odkurzaczy przemysłowych.

Odkurzacze przemysłowe

aby poprawić czystość i wydajność produkcji

Transport pneumatyczny

do przesyłu proszków oraz materiałów stałych na różnych etapach produkcji

Odciągi pyłów

dla zdrowszego środowiska pracy

Centralne systemy odkurzania

aby poprawić higienę i wydajność produkcji w Twoim zakładzie

Co chcesz odkurzać?

Każdy odkurzacz przemysłowy firmy Delfin jest w stanie zebrać każdy rodzaj materiału, od drobnych proszków po zbieranie cieczy lub olejów; nie ma materiałów, których nasze odkurzacze nie mogą usunąć. Firma Delfin ustrukturyzowała gamę produktów, składającą się z ponad 100 różnych modeli odkurzaczy przemysłowych, do kilku klas produktów: każdy z modeli charakteryzuje się szczegółami technicznymi, które czynią go idealnym do konkretnego zastosowania.

Asortyment obejmuje specjalne odkurzacze przemysłowe do zbierania i separacji oleju od opiłków (wiórów, wiórów metalowych, plastikowych lub innych materiałów), odkurzacze przeznaczone do filtracji dymów spawalniczych, filtracji mgieł olejowych lub gazowych, oraz inne specjalnie stworzone na potrzeby naszych klientów. Zbieranie pyłów, płynów, ciał stałych, polimerów lub każdego innego rodzaju materiału, w dowolnej postaci lub ilości,

firma Delfin zawsze może Ci w tym pomóc.

Odciąg pyłów

Jednym z typowych zastosowań odkurzaczy przemysłowych firmy Delfin jest odciąganie pyłu. Dzięki dużym filtrom oraz skutecznym systemom ich czyszczenia nasze odkurzacze mogą odkurzać nawet najdrobniejszy pył.

DISCOVER

Zbieranie materiałów stałych

Zbieranie ciał stałych, granulatów, polimerów lub kamyków można przeprowadzić za pomocą prawie każdego odkurzacza firmy Delfin. Konieczne jest jednak wybranie odpowiedniego odkurzacza w zależności od ilości, właściwości odkurzanego materiału oraz jego specyficznych zastosowań.

DISCOVER

Materiały stałe / Płyny

The suction of liquids (water, oil, emulsions, etc.) mixed with solids or powders is the task for which the Delfin wet & dry industrial vacuum cleaners have been studied. With a Delfin wet and dry vacuum cleaner, withdraw liquids has never been easier.

DISCOVER

Odciąganie olejów i  wiórów

Odkurzacze firmy Delfin przeznaczone do odciagania oleju i wiórów to niezastąpione urządzenia w każdej firmie mechanicznej. Dzięki tym odkurzaczom z serii produktów Tecnoil możliwe jest czyszczenie oraz konserwacja obrabiarek w szybszy i w znacznie efektywniejszy sposób.

DISCOVER

Odciąg dymu i zawieszonego pyłu

Odciąg dymów spawalniczych, pyłów czy ich zawiesiny w powietrzu nie tylko pozwala na utrzymanie czystości w środowisku pracy, ale przede wszystkim gwarantuje ochrone zdrowia obsługi, wychwytując u źródła potencjalnie szkodliwe dla zdrowia opary i pyły.

DISCOVER

Toksyczne i niebezpieczne pyły

Odkurzanie drobnych lub toksycznych pyłów to codzienne zadanie odkurzaczy firmy Delfin. Dzięki certyfikowanym filtrom w klasie L, M, H (HEPA), skutecznym systemom ich czyszczenia, magazynowania i późniejszej utylizacji, zawsze możesz bezpiecznie obsługiwać odkurzacz przemysłowy naszej firmy.

DISCOVER

Zbieranie zanieczyszczeń w strefach Atex

Do bezpiecznej pracy w środowisku sklasyfikowanym jako ATEX wymagany jest odkurzacz przemysłowy ATEX, certyfikowany dla odpowiedniej strefy zagrożenia, który jest przystosowany technicznie by zagwarantować bezpieczeństo obsłudze oraz środowisku pracy.

DISCOVER

Odbiór odpadów tekstylnych i produkcyjnych

Firma Delfin jest partnerem wielu producentów OEM przy integracji systemów ssących w ich urządzeniach produkcyjnych. Od maszyn do cięcia aluminium po maszyny do butelkowania czy maszyny do obróbki powierzchni - każdy potrzebuje odkurzacza przemysłowego firmy Delfin.

DISCOVER

Co chcesz transportować (przenosić) ?

Przenośniki pneumatyczne mogą mieć różne zastosowania związane z przenoszeniem materiałów pylistych, ziarnistych czy stałych w wielu gałęziach przemysłu wytwórczego. Zastosowanie przenośnika pneumatycznego może zwiększyć nawet o 30% produktywność i sprawność automatów lub półautomatów, na których są one zainstalowane. Przenośniki, będąc systemami zamkniętymi, są również idealne do przenoszenia produktów toksycznych, szkodliwych lub wybuchowych: jako systemy zamknięte zapobiegają przedostawaniu się produktu do środowiska pracy i zapobiegają styczności ze źródłami zapłonu.

Przenośniki pneumatyczne firmy Delfin mają duże możliwości transportowe dzięki niezwykle wydajnej technologii próżniowej i niewielkiemu zapotrzebowaniu. Firma Delfin produkuje przenośniki pneumatyczne dla materiałów zwartych lub sypkich oraz do transportu wszelkiego rodzaju proszków, granulatów czy ciał stałych: do peletów, zbóż, kawy, wiórów i wszelkich innych materiałów.

Transport pyłów

Transport pyłu jest jednym z najpopularniejszych zastosowań dla przenośników pneumatycznych firmy Delfin.

Filtry o dużej powierzchni sprawiają, że system jest elastyczny i dostosowywalny.
Innowacyjny system automatycznego czyszczenia filtra utrzymuje maksymalną skuteczność filtracji nawet podczas odciągania "zapychających" się materiałów.

DISCOVER

Transport granulatów

Transport granulatu jest wymagany w wielu obszarach produkcyjnych. Przenośniki pneumatyczne firmy Delfin zostały zaprojektowane tak, aby zachować integralność produktu podczas transportu.

Kompletne systemy pneumatyczne zapobiegają zmieszaniu produktu podczas transportu.

DISCOVER

Solids conveyance

Transport materiałów stałych do 2,5 kg / dm3 może odbywać się szerokimi liniami transportowymi z dedykowanymi do nich zaworami spustowymi. Szeroka gama turbin bocznokanałowych pozwala na skalibrowanie systemu w oparciu o specyfikę produktu i wymaganą wydajność transportu.

DISCOVER

Rozwiązania dla poprawy bezpieczeństwa

Wiele proszków i materiałów znajdujących się w powszechnym użyciu w określonych warunkach może stać się potencjalnie wybuchowymi. Po ich nagromadzeniu wystarczy, że wejdą w kontakt ze źródłem zapłonu, by zainicjować wybuch.

Produkty firmy Delfin mają na celu wyeliminowanie potencjalnego ryzyka wytwarzanego przez te pyły i są produkowane zgodnie z normami zgodnymi z obowiązującymi przepisami w zakresie bezpieczeństwa dla obszarów zagrożonych wybuchem.