ZESTAWY AKCESORIÓW
DO PRZEMYSŁOWEGO SPRZĄTANIA

W zastosowaniu przemysłowym konieczne jest użycie określonych , specjalnych akcesoriów. W tym celu firma Delfin zaprojektowała kompletne zestawy akcesoriów, aby zmaksymalizować wydajność Twojego odkurzacza!

Dzięki dużej, specjalistycznej wiedzy w sektorze odkurzania przemysłowego, firma Delfin opracowała zestawy akcesoriów, które są w stanie rozwiązać problem ze sprzątaniem u każdego klienta w dowolnym miejscu pracy.

Dostarczone rozwiązania zaspokajają potrzeby większości sektorów przemysłu oraz indywidualnych zastosowań, są to:
- zestawy akcesoriów do ogólnego sprzatania oraz do odbioru pyłu i płynów
- zestawy akcesoriów do określonych zastosowań, idealne do maksymalizacji funkcjonalności odkurzacza przemysłowego.

Poniżej znajdziesz odpowiednie zestawy akcesoriów dostosowane do  Twoich potrzeb

INNA KONFIGURACJA

ANTYSTATYCZNE ZESTAWY AKCESORIÓW

  Antistatic accessories kits

  Zestawy akcesoriów antystatycznych gwarantują operatorowi najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas ozbierania przewodzących zanieczyszczeń. Połączenia wszystkich elementów odkurzacza przemysłowego dostarczonego przez firmę Delfin gwarantuje prawidłowe uziemienie.

  Zestawy akcesoriów antystatycznych wykonane są z neoprenowej gumy antystatycznej i stali ocynkowanej, idealnej do odprowadzania ładunków elektrycznych (uziemienia).

  Dostępne średnice: 40, 50, 70 mm.

  ZESTAWY AKCESORIÓW DO FARMACJI I SPOŻYWKI

   Accessories kits for food and pharma

   Zestawy akcesoriów zaprojektowane dla przemysłu spożywczego są wykonane z gumy neoprenowej z możliwością wybrania koloru, co jest idealne w celu uniknięcia zmieszania zanieczyszczeń podczas używania tego samego odkurzacza w różnych aplikacjach.

   Zestawy akcesoriów dla przemysłu farmaceutycznego są wykonane z silikonu, dzięki czemu gwarantują najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa podczas zbierania pyłów farmaceutycznych.

   ZESTAWY AKCESORIÓW DO ZBIERANIA MATERIAŁÓW NIESTANDARDOWYCH

    Accessories kits for suctioning high incendescent materials

    Zbieranie gorących lub żarzących się materiałów wymaga odpowiednich akcesoriów. Właśnie dlatego tak opracowano specjalne akcesoria Delfin, by były one odporne na temperaturę do 200 ° oraz zawierały przedłużki i osłony, aby idealnie zbierać odpady z trudno dostępnych miejsc, takich jak np: dno pieców przemysłowych czy piece piekarnicze.

    ZESTAWY
    DO OLEJU & WIÓRÓW

     Kit for chips and oil

     Zbieranie oleju i wiórów z obrabiarek wymaga wzmocnionych akcesoriów, takich by były one odporne na tarcie spowodowane przez odkurzany materiał. Zestawy akcesoriów do oleju i wiórów całkowicie spełniają to zadanie, dzięki wężom z neoprenu oraz wężom ze wzmocnionym drutem miedzianym w środku.

     Poproś o darmową wycenę:

     +