Odkurzacze przemysłowe do odciągu odpadów dla OEM, przemysłu opakowań i linii produkcyjnych

Priorytetem ludzi zarządzających produkcją jest uniknięcie zanieczyszczenia produktu. Odkurzacze do odciągu odpadów przemysłowych i wiórów zapobiegają rozprzestrzenianiu się resztek produkcyjnych na liniach i minimalizują przestoje w produkcji niezbędne do usunięcia i wyczyszczenia maszyny. Bezpośrednie zbieranie zanieczyszczeń z maszyny pozwala zagwarantować najwyższą jakość produkcji i minimalizuje nieplanowane przestoje.

Odkurzacze przemysłowe do wiórów i skrawków (ścinków)

Operacja cięcia w przemyśle tekstylnym, papierniczym czy przy pakowaniu często powoduje powstawanie wiórów. Te odpady muszą zostać usunięte ze źródła, aby uniknąć przestoju w tarkcie produkcji. Odkurzacze do lekkich wiórów charakteryzują się dużą wydajnością zbierania, dużą mobilnością oraz kompaktowymi wymiarami, tak by można je było stosować bezpośrednio przy maszynach produkcyjnych.

Jednostki ssące do bezpośredniego odciagania odpadów z maszyn produkcyjnych

Stacjonarne jednostki ssące do bezpośredniego odciągu zanieczyszczeń przy maszynach produkcyjnych. Są idealnym rozwiązaniem do usuwania materiałów stałych lub płynnych bezpośrednio ze źródła podczas cykli produkcyjnych. Niezwykle kompaktowe, zaprojektowane pionowo i poziomo, urządzenia te są łatwe w instalacji i integracji z istniejącymi lub wysoce zautomatyzowanymi liniami produkcyjnymi.

Poproś o darmową wycenę: